Komora hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna a komórki macierzyste:
Przełom w leczeniu chorób przewlekłych!

Dzięki komórkom macierzystym organizm odzyskuje zdolności do samowyleczenia!

Komórki macierzyste mają unikalną, praktycznie nieograniczoną zdolność do różnicowania i przekształcania się w inne, dowolne komórki, o wyspecjalizowanej funkcji. Biorą udział w tworzeniu się wszystkich innych komórek w ustroju.Stanowią one swego rodzaju fenomen, gdyż poddane dodanej tkanki przybierają jej postać.

Jeżeli trafiają do tkanki mięśniowej przybierają postać tkanki mięśniowej, jeśli do kostnej – komórek kostnych. Ponadto krążąc po organizmie samoczynnie rozpoznają uszkodzone tkanki i przyczyniają się do ich skutecznego naprawiania i wyleczenia. Dzięki temu zapewniają ogromną zdolność do regeneracji organizmu i skracają czas rekonwalescencji.
Takie właściwości pozwalają na wykorzystanie ich w leczeniu wielu schorzeń, a nawet w ratowaniu ludzkiego życia!

Komora hiperbaryczna – 8 krotny wzrost komórek macierzystych
– bez przeszczepu i powikłań!

Obecnie dzięki osiągnięciom nauki i medycyny coraz lepiej poznajemy i wykorzystujemy właściwości komórek macierzystych. Aktualnie możliwe jest ich wykorzystanie w leczeniu niemal 70 różnych schorzeń!

Do chorób, w których leczeniu można wykorzystać komórki macierzyste należą m.in.:

 • cukrzyca,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby skóry,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • niewydolność serca,
 • choroba Parkinsona, Alzheimera, Autyzm,
 • choroby układ mięśniowo-szkieletowego,
 • układu nerwowego,
 • choroby układu pokarmowego,
 • układu krwionośnego,
 • zaburzenia układu odpornościowego.

Ponadto terapia z wykorzystaniem komórek macierzystych może być wielką szansą dla osób aktywnych fizycznie – w leczeniu zawodowych sportowców oraz osób rekreacyjnie uprawiających sport.

“Terapia tlenem hiperbarycznym może przynieść zaskakujące rezultaty, zadziwiająco poprawia efekty leczenia, należy zatem bezwzględnie dopełniać nią standardową terapię rozmaitych schorzeń.” – Dr Jeffrey Niezgoda, dyrektor American College of Hyperbaric Medicine

Niestety, wraz z wiekiem liczba komórek macierzystych w organizmie znacznie spada oraz słabnie ich zdolności regeneracji.

Tlenoterapia Hiperbaryczna – skuteczny sposób na zwiększenie aktywności i liczby komórek macierzystych w organizmie!

Jak zwiększyć ilość komórek macierzystych w swoim organizmie?

Badania naukowe:

Badania wykazały, że tlen pod wysokim ciśnieniem stymuluje szpik kostny do wytwarzania komórek macierzystych oraz pobudza je do działań naprawczych. W doświadczeniu przeprowadzonym na uniwersytecie w Edynburgu mobilizacja komórek szpiku pod wpływem tlenoterapii hiperbarycznej nastąpiła zarówno u osób zdrowych jak i leczonych radioterapią z powodu choroby nowotworowej.


Terapia hiperbaryczna ośmiokrotnie zwiększa liczbę komórek macierzystych krążących w organizmie!

“Tlenoterapia hiperbaryczna to najbezpieczniejszy sposób na zwiększenie cyrkulacji komórek macierzystych w organizmie, o wiele bezpieczniejszy niż którakolwiek z opcji farmaceutycznych.” – Prof. Stephen Thom, University of Pennsylvania School of Medicine

Z kolei badania przeprowadzone na University of Pennsylvania School of Medicine wykazały, że tlenoterapia hiperbaryczna znacząco zwiększa aktywność komórek macierzystych w organizmie.Zespół badawczy zmierzył poziom krążących komórek macierzystych we krwi badanych ochotników przed, podczas i po serii 20 zabiegów HBOT. Wyniki były zdumiewające! Po jednym zabiegu, stężenie komórek macierzystych wzrosło dwukrotnie, a po serii 20 zabiegów, ilość komórek macierzystych wzrosła ośmiokrotnie! Stosując Terapię Hiperbaryczną, oprócz zwiększenia ilości komórek macierzystych, we krwi zachodzi proces ich natlenienia, co ma bezpośredni wpływ na wydłużenie ich przeżycia w organizmie.

Wykorzystanie komórek macierzystych w medycynie jest obecnie jedną z bardziej obiecujących metod leczenia nieinwazyjnego!

Komórki macierzyste niosą ze sobą ogromny potencjał terapeutyczny do leczenia szeregu chorób przewlekłych. To ogromna szansa dla wszystkich osób, które:

 • chcą uchronić się przed rozwojem chorób przewlekłych,
 • już zmagają się z chorobami przewlekłymi i pragną skutecznie wspomóc i przyśpieszyć ich leczenie,
 • pragną podjąć aktywne działania, aby zminimalizować niekorzystne zmiany związane ze starzeniem się organizmu,
 • uprawiają intensywnie sport i potrzebują szybkiej i skutecznej regeneracji organizmu.Niestety, wraz z wiekiem liczba komórek macierzystych w organizmie znacznie spada oraz słabnie ich zdolności regeneracji.

Pełna regeneracja i rewitalizacja organizmu, dzięki komórkom macierzystym!

Tlenoterapia hiperbaryczna to innowacyjna, nieinwazyjna i wysoce skuteczna metoda leczenia, która dzięki poprawie kondycji komórek macierzystych w organizmie, zapewnia pełną regenerację i rewitalizację wszystkich tkanek w organizmie.

Korzyści z zabiegu Tlenoterapii hiperbarycznej:

Komórki macierzyste niosą ze sobą ogromny potencjał terapeutyczny do leczenia szeregu chorób przewlekłych. To ogromna szansa dla wszystkich osób, które:

 • wzrost poziomu komórek macierzystych w organizmie pozwala zachować zdrowie i powstrzymać procesy starzenia się, dzięki ich właściwościom regeneracyjnym, co stanowi przełom w medycynie przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej
 • metoda ta jest niezwykle skuteczna w leczeniu szeregu schorzeń, w których konieczna jest odnowa uszkodzonych tkanek i narządów: trzustki, nerek, serca, naczyń krwionośnych czy elementów układu nerwowego
 • dzięki zdolności komórek macierzystych do samoczynnego rozpoznawania uszkodzeń w organizmie i ich naprawiania, zapewnia pełną rewitalizację tkanek i zapobiega wystąpieniu szeregu chorób przewlekłych
 • spowalnia proces degeneracji ustroju, działa stymulująco na układ immunologiczny zapewnia szybszą regenerację organizmu po intensywnym wysiłku,
 • przyspiesza leczenie mikrourazów i rekonwalescencję po treningu skraca czas powrotu do zdrowia i poprawia jakość życia.

Tlenoterapia hiperbaryczna, dzięki stymulacji i zwiększeniu komórek macierzystych w organizmie, daje rezultaty niemożliwe do osiągnięcia za pomocą medycyny konwencjonalnej.

Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej:
22 201 90 71

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?

Zapytaj o ofertę

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.